سبد خرید 0

بورسیه اکادمی راد

  رسالت آکادمی راد ایجاد بستری آنلاین از آموزش تا بازارکار می باشد. نه کسب درآمد !

در چه دورهای رایگان بورسیه می شوید ؟

دوره رایگان HubSpot

hubspot

دوره رایگان Google

Google

دوره رایگان Semrush

semrush

دوره رایگان Linkedin

linkedin

مزایای بورسیه

امکانات بسیاری برای درخواست و قرار گرفتن در یک فرصت مالی با نام بورسیه وجود دارد که شامل کاهش بار مالی بر فردی است که دوره یا برنامه تحصیلی خود را پیگیری می کند، اجازه می دهد تا آنها بر روی مطالعات خود تمرکز کنند تا نگران مبالغ مربوط به شهریه و هزینه های زندگی نباشند. به علاوه، دریافت یک بورسیه می تواند رزومه دانش آموخته را بهبود بخشد و شانس آنها برای کسب فرصت های آینده، از جمله کاراموزی، قرار دادن همکار و استخدام را بهبود بخشد. 

چه دورهای شامل بورسیه هست ؟

دوره رایگان Google

دوره های گوگل

دوره های که گوگل به صورت تخصصی رایگان برگزار می شود ، اکادمی راد آن را پارسی سازی کرده و تمام ازمون ها را شبیه سازی میکند همراه با پاسخ های درست تا در آزمون اصلی گوگل راحت شرکت کرده و مدرک بین المللی را دریافت فرمایید.

دوره رایگان Semrush

دوره های اسمارش

دوره های که اسمارش به صورت رایگان در زمینه سئو برگزار میکند، اکادمی راد آن را پارسی سازی کرده و تمام ازمون ها را شبیه سازی میکند همراه با پاسخ های درست تا در آزمون اصلی اسمارش راحت شرکت کرده و مدرک بین المللی را دریافت فرمایید.

دوره رایگان HubSpot

دوره رایگان هات اسپات

دوره های هات اسپات که به صورت رایگان برگزار می شود ، اکادمی راد آن را پارسی سازی کرده و تمام ازمون ها را شبیه سازی میکند همراه با پاسخ های درست تا در آزمون اصلی هات اسپات راحت شرکت کرده و مدرک بین المللی را دریافت فرمایید.

دوره رایگان Linkedin

دوره های لینکدین

دوره های تخصصی لینکدین به صورت رایگان برگزار می شود که اکادمی راد آن را پارسی سازی کرده و تمام ازمون ها را شبیه سازی میکند همراه با پاسخ های درست تا در آزمون اصلی لینکدین راحت شرکت کرده و مدرک بین المللی را دریافت فرمایید.

درباره آکادمی راد

آکادمی راد یک سامانه آموزشی به صورت آنلاین است که در زمینه های مختلفی از جمله بازاریابی و فروش، تولید محتوا و فریلنسری فعالیت می کند. این آموزشگاه با هدف آموزش افراد و یا کسبه در زمینه بازاریابی و فروش برای ورود به بازار کار فعالیت می کند.

این سامانه به دانشجویان خود امکانات مختلفی را می دهد که شامل دوره های آموزشی، وبینارهای کاربردی، فعالیت های عملی و کارگاه های آموزشی است. افرادی که علاقه مند به کار در حوزه فریلنسری در آکادمی راد می توانند با تلاش و پشتکار خود استعدادهای خود را به عنوان فریلنسر در این زمینه به نمایش بگذارند.

academy rad

رسالت آکادمی راد ایجاد بستری آنلاین از آموزش تا بازارکار می باشد. 

الویت اول آکادمی راد برای بورسیه

آکادمی راد، در راستای مسئولیت اجتماعی خود، به صورت سالیانه هزینه های تحصیل تعدادی از دانش آموزان با استعداد مناطق محروم را پرداخت می نماید و از آنها در زمینه های آموزشی حمایت کامل می کند.
در صورتی که شما نیز ، دانش آموز با استعدادی را می شناسید که نیاز به حمایت در زمینه تحصیل دارد ، به ما معرفی نمایید.

[contact-form-7 id="4340"]
آکادمی دلاری

منتظر اتفاق های خوب در اکادمی راد باشید ...

دوره های مورد درخئواست شما را بزودی در سایت قرار میدهیم .

آموزش های آکادمی راد

چون رسالت آکادمی راد ایجاد بستری آنلاین از آموزش تا بازارکار می باشد.

ایجاد یک پلتفرم آموزشی آنلاین که از آموزش تا بازار کار، برای کاربران با ایجاد پشتیانی ، کارآموزی و مشاوره رایگان ، ایجاد اشتغال و کسب درآمد بکند.

۱. رسیدن به جایگاه رتبه اول در کلمات کارآفرینی و دیجیتال مارکتینگ و کسب و کار اینترنتی در گوگل ۲. مرجعیت اول در فیلم های آموزشی به صورت رایگان و دورهای تخصصی در بازاریابی و کسب و کار اینترنتی ۳. رسیدن به یک میلیون کاربر عضو در آکادمی راد

فریلنسر ، داود ستوده راد هستم که به صورت حرفه ای در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنم. متخصص در طراحی سایت و بهینه سازی سایت و مشاور در کسب و کار اینترنتی و استارت آپ ها هستم.

مقالات
با ما به روز باشید
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://academyrad.com/?p=4231

سوالی دارید؟ از ما بپرسید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

academy rad

آکادمی راد