0

نکات مهم :

  • قبل از ارسال تیکت سوالات رایج کاربران و مطالعه بفرمایید.
  • در صورت ثبت نام در سایت امکان ارسال تیکت دارید .
  • از یک روز تا یک هفته زمان پاسخگویی به تیکت می باشد .
  • در واتس اپ فقط مشاوره می دهم و بقیه موارد با تیکت پاسخگو هستم.
ثبت نام در سایت آکادمی راد

ثبت نام

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and Terms of Service apply.

ارسال تیکت به پشتیبانی آکادمی راد

[wp_support_plus]

تخفیف های سایت آکادمی راد

روزهای که در سایت جشنواره کد تخفیف گذاشته می شود
فقط ۲۴ ساعت , فقط همان روز
  • ۲۰ فرورودین ( روز تولد آکادمی راد )
  • ۴ شهریور ( روز تولد کوروش)
  • ۳۰ آذر ( جشن شب یلدا )
  • ۵ اسفند ( روز مهندس )
تخفیف ها

سوالات رایج کاربران آکادمی راد

آکادمی راد یک سایت آموزشی آنلاین در زمینه آموزش ورود به بازارکار می باشد . که توسط داود ستوده راد در فروردین ۱۴۰۰ راه اندازی شده است.

در قسمت راهنمای سایت اکادمی راد می توانید کار با تمام قسمت های سایت و به صورت ویدیوی آشنا بشوید . پیشنهاد می کنم قبل از ارسال تیکت حتما صفحه راهنمای سایت و ببنید.

برای ثبت نام در دوره های آموزشی پس از انتخاب دوره و ثبت نام در دوره در قسمت داشبورد دانشجویان به دوره ها دسترسی داشته باشدی . حتما به قسمت راهنمای سایت مراجعه بفرمایید.

کافیست به قسمت پروفایل دانشجویان بروید و یا صفحه دوره ای که خریدید و تمام دوره ها دسترسی پیدا کنید برای آموزش بیشتر به راهنمای سایت آکادمی راد مراجعه کنید.

برای مشاوره در مورد دوره های می توانید به واتساپ و تلگرام تماس بگیرید و در زمینه مشکلات دوره ها تیکت ارسال فرمایید و سوالات و مشکلاتی که برایتان پیش میاد در انجمن پرسش و پاسخ بپرسید .

همه افراد که دانش کامپیوتر و سواد مقدماتی داشته باشند می توانند در هر دوره ای شرکت کنند . دوره های آکادمی راد طوری طراحی شده تا هر کسی مبتدی شرکت کند و تا مرحله ای حرفه ای پیش بروند و وارد بازارکار شوند.

در طول دوره در هر درس تمریناتی گفته می شود که تا انجام نشود نمی توانید درس بعدی بروید و در انتهای آموزش های که داده شده یک پروژه عملی با پشتیبانی استاد دوره انجام می دهید تا مدرک گواهی نامه برای شما صادر شود.

کد تخفیف های سایت در همین صفحه گذاشته شده است و در صفحه بورسیه آکادمی راد می توانید در چهار صورت ، تولید محتوا ، همکاری در فروش ، اتمام پروژه و نیازمندان اموزشی از تخفیف های ثابت استفاده کنید.

بله می توانید اما پیشنهاد آکادمی راد این نیست و از شما می خواهیم فقط روی یک دوره تمرکز کنید و کسب درآمد و اشتغال به وسیله آن دوره بدست بیاورید.

اپلیکشن اکادمی راد  را از شب یلدا ۱۴۰۰ می توانید از سایت و مارکت بازار و گوگل پلی دانلود کنید.

دانلود فیلم های آموزشی رایگان در سایت و می توانید دانلود کنید.

فیلم های که در سایت از آپارات گذاشته شده است می توانید دانلود کنید.

دوره های که خریداری  کردید به دلیل رعایت کپی رایت نمی توانید دانلود کنید و فقط می توانید آنلاین مدام و العمر تماشا کنید.

خیر ، شما می توانید هر بار خواستید در ازمون های دوره ها و پروژه ها شرکت کنید.

توجه داشته باشید فقط یک پروژه می توانید انتخاب کنید و سپس همون پروژه تا به ثمر رسانده آن با مدرس در ارتباط باشید.

گواهی نامه های سایت به دو صورت بین المللی و سایت آکادمی راد می باشد و برای گواهی نامه آکادمی راد پس از اتمام دوره همون لحظه به صورت PDF  صادر می شود.

شما پس از دریافت گواهی آنلاین PDF  می توانید آن را پرینت بگیرید. 

بعد از دوره ها به دو مدرک داخلی سایت و مدارک گواهی نامه های بین المللی را در ریافت کنید – شما برای دریافت گواهی نامه انلاین بین المللی به سایت های که در آموزش گفته مراجع کنید و طبق راهنمایی های مدرس مدرک را دریافت نمایید و برای استعلام گواهی نامه ها اینجا کلیک کنید.

شما می توانید دوره های که مورد نیاز خودتان هست در همین صفحه، ارسال تیکت پشتیبانی ، قسمت عمومی ؛ دوره مورد نظر خودتان را اعلام نمایید و پس از تحقیق و توسعه توسط آکادمی انجام شد آن دوره ساخته و برای شما آن دوره رایگان خواهد شد.

اگر شرکت و سازمان هستید برای آموزش ها لازم برای کارمندان و یا همکاران خودتان ابتدا با داوود ستوده راد از واتس آپ مشاوره بگرید و سپس پس دوره کردند مورد نظر که اعلام می شود یک دوره تخصصی به صورت وبینار برای نیروی شما در نظر گرفته میشود.

شما در خرید اول به صورت اتوماتیک شامل تخفیف خواهید شد . در صورت مشکل تیکت ارسال فرمایید تا مشکل شما رفع شود.

خیر ، رسالت آکادمی راد روی آموزش کاربردی برای بازارکار می باشد و تمام تلاشیم و کردیم که دوره های آموزشی و پشتیبانی ها دوره باشد که دانش لازم برای بازارکار باشد و از حذف این مورد و فقط ارایه مدرک شدیدا خودداری می کنیم.